ZÁVLAHY BRNO

Automatické závlahy Brno

Menu

zavlaharroku

Závlahy - automatické závlahové systémy

NOVINKA - zahradní osvětlení

Pro letošní rok jsme přidali do našeho sortimentu  zahradní osvětlení od Německé firmy Seliger. Tato společnost nabízí široký sortiment zahradního osvětlení, osvětlení fontán a jezírek. Většina zahradních osvětlení používá technologii svítivých LED diod, ale také halogenové žárovky.

 

36

 

Jsme firma dodávající zavlažovací systémy pro Vaše zahrady. Zajišťujeme také instalaci a servis nejen závlah námi zhotovené, ale všech. Jsme tu k Vašim službám a rádi poradíme. Nebojte se ozvat s jakýmkoliv problémem. Doufám, že dokážeme pomoci a k tomu nám dopomůže 15 let praxe v tomto oboru.

Závlahy a zavlažování

Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a peněz. Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná zálivka, ve správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje opravdu mnoho času a nepříjemné monotónní práce. Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému.

Moderní systémy automatické závlahy se skládají z potrubí uloženého pod zemí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy.

Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém vypne.

Proč mít závlahový systém?

  • Úspora času – automatický systém pracuje dle nastavení zcela sám
  • Efektivní využití vody – pomocí srážkových a vlhkostních čidel
  • Programování cyklů dle vaší potřeby – zalévání ve vhodný čas a v dostatečném množství
  • Odpadá nutnost manipulace a zalévání s hadicí – vše obstará automatický systém uložený v zemi
  • Zhodnocení nemovitosti- krásná zahrada zvýší dojem

Návrh a realizace závlahových systémů

Pokud máte zájem o automatické zavlažování zahrady nebo třeba jen o rozvod vody po zahradě, kontaktujte nás. Náš pracovník přijede, zaměří zahradu a dokáže na místě udělat předběžné vyčíslení nákladů. Nebo zasláním plánu zahrady vyčíslíme a zašleme obratem zpět. Tyto návrhy a rozpočet je zcela zdarma. Pokud se dohodneme na podmínkách, přistoupíme k realizaci. Práce se provádějí od jara do podzimu (co počasí dovolí). Ideální stav je po provedení terénních a sadových úprav před výsevem trávníku či položení travního koberce. Montáž je ale možné provádět i u hotových trávníků. Pokud je již trávník vzrostlý, odrývají se celé travní drny, které se pak po položení závlahy vracejí zpět na původní místo a vzhled tak zůstane zachován. Vše se pokládá na fólie vedle výkopu a tak se zabraňuje znehodnocení trávy a zašlapání do hlíny. Po ukončení práce se celý systém vyzkouší a seřídí. Následuje zaškolení a nastavení řídící jednotky. Na celý systém je poskytována záruka na jednotlivé zařízení i práci. Záleží na systému použitém pro daný typ zahrady. Záruční i pozáruční servis je u naší firmy zajištěn.

Komponenty používané naší firmou  jsou jen ty nejlepší na světovém trhu. Zaručují rozmanitost jednotlivých zavlažovačů, vysokou spolehlivost, prodlouženou záruku a možnost výběru. Zákazník si sám zvolí značku, kterou preferuje nebo má s ní již nějaké zkušenosti. Nebo nechá optimální volbu na nás a dostane to nejlepší pro typ své zahrady.

Tak neváhejte a vybírejte:

Zavlažovací systémy TORO

Asi nejdéle působící značkou na světovém trhu je TORO. Jedná se o americkou společnost, která se zabývá nejen závlahovými komponenty, ale i zahradní technikou.

 

 

Zavlažovací systémy HunterDalší neméně známou a dnes velni rozšířenou a oblíbenou pro svoji spolehlivost k ceně je společnost HUNTER.

 

Zavlažování Rain BirdA nesmí se zapomenout ani na společnost RAIN BIRD. Její kvalitní komponenty jsou též vyhledávány na našem trhu.

 

K samotnému zavlažování lze využívat různé zdroje vody a jejich kombinace. Čerpání vody ze studní kopaných i vrtaných, nádrží na dešťovou vodu, napojení na vodovod. S nejvhodnějším řešením rádi poradíme.

certifikatsnyrch

certifikatrampula

certifffff


Copyright ©  All Rights Reserved.