ZÁVLAHY BRNO

Automatické závlahy Brno

Menu

Servis

Servis je nedílnou součástí po vybudování závlahy. Jedná se převážně o každoroční zazimování a opětné spuštění závlahy, čištění filtrů a kontrola správnosti nastavení trysek. Naše firma se stará nejen o závlahy námi vybudované, ale i o stávající závlahy. Naší prioritou je spokojený zákazník a dobře fungující závlaha.

ZAZIMOVÁNÍ

Zazimování se provádí na konci sezóny dříve než teploty klesnou pod bod mrazu. Jedná se o vypuštění vody z potrubí  a elektromagnetických ventilů kompresorem. Je to z  důvodů mělkého uložení potrubí do půdy ( 20-30cm). Tím se zaručí dlouhá životnost veškerých komponentů.

SPOUŠTĚNÍ

Na začátku sezóny je třeba zkontrolovat správnost nastavení trysek, vyčištění filtru a odstranění různých drobných nedostatků, které se mohou objevit. Není nad to mít klidné spaní, že je o vaši zahradu dobře postaráno, a že se dostává všem rostlinám to správné množství zálivky.

POZOR

Nebojte se ozvat i v případě, že vaše závlaha není vytvořena komponenty, které nabízíme. Vždy se dá najít nějaké řešení a my uděláme vše pro to, abychom našli to správné pro vaši spokojenost.
Copyright ©  All Rights Reserved.