ZÁVLAHY BRNO

Automatické závlahy Brno

Menu

Zahradní osvětlení

Seliger Logo

Společnost Seliger je německým výrobcem špičkového zahradního osvětlení. Výrobky se vyznačují precizním provedením, použitím kvalitních materiálů a využíváním nejnovějších technologií v oblasti osvětlení. Jako důkaz kvality je na většinu výrobků poskytována 5-ti letá záruka.

Zahradní osvětlení může krásně zvýraznit prvky v zahradě, ale také osvětlit terasu, příjezdovou cestu, fontánu i schody. Společnost Seliger nabízí celou  řadu typů, velikostí, různé barvy osvětlení.

Zahradní osvětlení Seliger využívá bezpečné napětí 12V, které dovoluje instalaci společně se závlahovým systémem nebo jen uschování pod mulč. Ušetří se tím čas a složité rozvody po zahradě. Další možnost je využití i ovládací jednotky závlahy pro spouštění osvětlení v daném čase.

Proto při realizaci zahrady stojí za zamyšlení, jestli realizovat třeba jen závlahový systém, jen osvětlení nebo využít jednoho zásahu do zahrady a realizovat obojí společně. Nakonec voda a světlo se krásně doplňují a spolu vytváří kouzlo v zahradě.

 

 


Copyright ©  All Rights Reserved.